Searching...

Login to your account
LOGIN VIA FACEBOOK
Password Reset

Sign Up

Write your contacts

  Check in time

  Check out time

  New Year 2019

  REVIEWS OF THE CHAIN

  Main Reviews
  photo

  Let me remind you that I am always at your service if you have any questions or suggestions related to the level of service at the Reikarz Hotel Group.

  I will also be grateful if you share your impressions about the rest in our hotels!

  Vira Anedchenko

  Hospitality director

  viber/whatsapp: +38 067 626 1224

  cco@hg.reikartz.com

  09.11.2018 Яків

  Reikartz Mariupol

  good hotel

  service

  cleanliness

  comfort

  food

  Advantages

  Не вперше зупиняємось: зручне розташування, комфортні номери, ввічливий та кваліфікований сервіс.

  Disadvantages

  Заїхали 9.11. Слухайте, як хтось пошептав. Ліфт не працює (без вказування терміну відновлення), електронні ключі відмовляють (довелось міняти два з інтервалом у годину). Згодом з'ясувалося: коли зроблять ліфт, персонал не знає, бо не від них це залежить, а ключі розряджаються, бо зламалася машинка, яка їх програмує. На останок ще й пива не виявилося у ресторані: не було вже під час заїзду. Кегове, пляшкове і будь-яких марок - просто немає. Ну як так можна? Хлопці ж з дороги)) Панове, я розумію: якщо за пивом вже вдруге за свій приїзд я можу пройтися до найближчої крамниці, і вам байдуже на свій прибуток, добре. Хоча керуючий вже напевне може передбачити наявність зайвої кеги, нє?)) Але ліфт відмовляє вже втретє, коли я приїжджаю. А зупиняюся я часто. Не розумію, чому не вирішити цю проблему, адже вона системна. Тим більше, є люди, які палять (знову-таки я), і їм доводиться постійно бігати по сходах. З картками ситуація уперше, але це реальне неподобство. І, погодьтесь, це - готель. Великий мережевий готель. Я таки не маю шукати пива, бігати по східцях та кілька разів змінювати картки на рецепції, бо мій номер не відчиняється. Воно таки все має бути. Загалом, шкода

  Response of the management company

  Шановний Яків,
  Перш за все, дозвольте подякувати Вам за вибір нашого готелю та за Ваше звернення.
  Я приношу наші щирі вибачення за всі технічні моменти і абсолютно розумію Ваше незадоволення. Несправність ліфту, а також проблематична робота карток-ключей наразі знаходиться на стадії вирішення та чітко контролюється адміністрацією готеля і керуючою компанію мережі. На наш превеликий жаль, в момент Вашого заїзду стало також питання неможливості постачання пива до Готелю.
  Мені дуже і дуже шкода, що всі технічні та операційні моменти роботи нашого закладу ненайкращим чином відобразились на Вашому відпочинку в нашій мережі.
  Ми щиро сподіваємося на Ваше розуміння та чекаємо на Вас знову в мережі наших Готелів.


  З повагою,
  Віра Анедченко,
  Директор з гостинності
  Reikartz Hotel Group

   

  05.11.2018 Оксана

  VitaPark Stanislavsky Yaremche

  excellent hotel

  service

  cleanliness

  comfort

  food

  Advantages

  Лучшее место для отдыха с семьей!!! Полное соответствие цена / качество. Отдыхали с детьми (8 и 5 лет), в отеле есть хорошая детская комната, бассейн просто сказка, кормят вкусно, много блюд на выбор из местной кухни, сервис в ресторане порадовал. Будем приезжать теперь только туда!

  Response of the management company

  Уважаемая Оксана,
  Благодарю Вас за теплые слова и за выбор отеля Станиславский Яреме.
  Двери нашего отеля всегда открыты для Вас!

  С уважением,
  Анедченко Вера,
  Директор по гостеприимству RHG

  04.11.2018 Олеся

  Reikartz Polyana

  excellent hotel

  service

  cleanliness

  comfort

  food

  Advantages

  Відпочивали на осінніх канікулах разом з дитиною та чоловіком. Чудове місце, гарний готель. Чисто, привітний та гостинний персонал. Годують теж чудово. Особливо хочу подякувати фітнес-тренеру Тетяні. Гарний спеціаліст, найбільше мені сподобався пілатес. Гарна анімаційна програма для дітей, особливо сподобалася екскурсія в гори та квест на Хеллоуін.

  Disadvantages

  Дуже не сподобалася вечеря 31 жовтня, на Хеллоуін. Нам та ще декільком родинам не вистачило місця в ресторані. Ми вимушені були стояти і чекати, поки інші гості доїдять. Почувалися при цьому дуже незручно. Зробіть так, щоб столиків вистачало на всіх гостей.

  Response of the management company

  Шановна Пані Олеся,
  Щиро дякую Вам за вибір нашої мережі готелів.
  Ми раді, що наш фітнес-тренер Тетяна стала Вам у пригоді, а Ваших діток розважила наша анімація.
  Мені дужа шкода, що Вам довелося чекати столика в реторані. До залу доставлялися додаткові меблі, щоб забезпечити одночасне обслуговування всіх бажаючих Гостей.
  Ще раз приношу вибачення за дискомфорт.
  Чекаємо на Вас знову в нашій мережі!

  З повагою,
  Віра Анедченко,
  Директор з гостинності RHG

   

   

  02.11.2018 Sergii N

  VitaPark Stanislavsky Yaremche

  good hotel

  service

  cleanliness

  comfort

  food

  Advantages

  Приятный отель. В очередной раз сработало правило "чем меньше ждешь, тем больше получаешь". Уютный и комфортный отель, прекрасный сервис, вкусный ресторан. Номера не очень большие, но в таком городе грешно проводить время в помещении. Отдельно бы поблагодарил Яремчу за людей, все без исключения, от прохожих на улице до персонала отеля, добрые, открытые!!

  Response of the management company

  Уважаемый Сергей,
  Искренне благодрана Вам за положительный отзыв.
  В отеле есть несколько разных категорий номеров, отличающихся по площади (от 16 до 88 кв.м.). При Вашем следующем бронировании мы с большим удовольствием предоставим Вам номер, максимально соответсвующий Вашим пожеланиям.
  Двери наших отелей всегда открыты для Вас!

  С уважением,
  Анедченко Вера,
  Директор по гостеприимству RHG

   

   

   

  02.11.2018 Тетяна

  Reikartz Polyana

  excellent hotel

  service

  cleanliness

  comfort

  food

  Advantages

  Не перший раз відпочиваємо у мережі Рейкарц - завжди все на висоті: бронювання, чистота номерів, харчування, анімація для дітей (аніматор Паша в Поляні став найкращим другом для дитини на час відпочинку! :)). Знов і знов будемо планувати відпочинок в мережі Рецкарц.

  Disadvantages

  На процедурі педікюру не побачила автоклава в кабінеті, взагалі маю сумніви в стерилізації інструментів. Пилочку майстер відкрила при мені одноразову, але ж фрези, ножиці та інші металеві інструменти мені невідомо як дезінфікувались. Але точно при мені не відкривали їх з одноразового крафт-пакету після автоклаву та виАвмочування в спец.розчині. Два пшики бацилолом - це не дезинфекція, погодьтесь. Тому наступного разу навряд чи наважусь робити манікюр-педікюр в мережі Рейкарц. Зверніть, будь ласка, на питання дезінфекції інструментів увагу.

  Response of the management company

  Пані Тетяно,
  Щиро дякую Вам за відгук та за вибір нашого готелю.
  Ми маємо у наявності автоклав та можу Вас запевнити, що обов'язковою умовою роботи спеціаліста манікюра та педікюра є попередня стирилізація інструментів. Мені дуже шкода, що Вам не довелося стати свідком цього процесу. При Вашого наступному бронюванні ми із задоволенням продемонструємо Вам наше обладнання.
  Двері наших готелів завжди відкриті для Вас.

  З повагою,
  Віра Анедченко,
  Директор з гостинності RHG

   

  Appreciate the work of the hotel service